Jak pozbyć się cellulitu? Poznaj zabiegi które działają

Cellulit to problem, z którym zmaga się wiele kobiet i to nie tylko tych cierpiących na dużą nadwagę. Niestety, większość dostępnych kosmetyków przynosi znikome efekty. Warto więc zainwestować w profesjonalne rozwiązania, dzięki którym możliwe jest znaczne zredukowanie pomarańczowej skórki. A jaki zabieg na cellulit może okazać się skuteczny?

Masaż próżniowy

Tego rodzaju zabieg na cellulit wykonywany jest przy użyciu głowic-rolek pokrytych małymi otworkami zasysającymi skórę. Dzięki masażowi możliwe jest zmniejszenie zwłóknienia tkanki, pobudzenie mikrokrążenia oraz produkcji kolagenu. Głowice umożliwiają precyzyjne wykonanie masażu, a więc rolowanie dosłownie każdego centymetra skóry. Po skończonym zabiegu skóra jest wyraźnie wygładzona i ujędrniona

Zabieg na cellulit z użyciem coaxmed

Urządzenie wykorzystywane do zabiegu stosuje jednocześnie ultradźwięki i fale radiowe, a następnie krioterapię i masaż próżniowy. Dzięki temu możliwe jest kompleksowe walczenie z cellulitem. W efekcie komórki tłuszczowe zostają uszkodzone, a następnie usunięte z organizmu. Zabieg na cellulit z coaxmed pozwala również na poprawę struktury kolagenu. Po nasmarowaniu skóry żelem ciało masowane jest przy pomocy głowicy aparatu. Fale radiowe ogrzewają głębsze warstwy skóry, a ultradźwięki pozwalają upłynnić tkankę tłuszczową. Na koniec skóra masowana jest głowicą chłodzącą.

Drenaż limfatyczny

Jest to nic innego, jak specjalistyczny masaż mający na celu poprawienie przepływu limfy i przyspieszenie usuwania z organizmu toksycznych produktów przemiany materii. Dzięki drenażowi limfatycznemu możliwe jest nie tylko pozbycie się cellulitu, ale także zmniejszenie opuchlizny nóg. Masaż może być przeprowadzany ręcznie lub przy użyciu specjalnych urządzeń.

Bezigłowa mezoterapia

Ten zabieg na cellulit pomaga reaktywować w tkankach procesy fizjologiczne, które wpływają na zmniejszenie cellulitu. Podczas bezigłowej mezoterapii przesyłane są impulsy elektryczne złożone z sekwencji z udziałem trzech rodzajów prądu.

Laseroterapia

Jednym z popularnych i skutecznych rozwiązań jest również połączenie lasera diodowego, masażu i krioterapii w jednym. Dzięki zabiegowi laseroterapii pobudzane jest mikrokrążenie i spalany tłuszcz, a dzięki szybszemu krążeniu limfy z organizmu usuwane są toksyny. Krioterapia pozwala także dodatkowo zlikwidować obrzęki. Znaczną redukcję cellulitu można zauważyć już po dwóch zabiegach.

Zobacz także: Domowe sposoby na cellulit

Be the first to reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *