Modne dodatki na wiosnę

Torebka damska to dodatek, który sprawia, że stylizacja nabiera charakteru. Jest tak samo potrzebna jak biżuteria. Warto pamiętać, że idealna torebka sprawi, że stylizacja będzie wyjątkowa, źle dobrana może ją całkowicie zniszczyć. Jak wybrać modną torebkę? 

Mała czy duża? 

Duże shopperki nosimy już od kilku sezonów. Jednak na wiosnę i lato tego roku projektanci zaproponowali kobietom naprawdę duże, a nawet bardzo duże torby. 

Do damskiej torby zmieszczą się nie tylko dokumenty niezbędne w pracy, ale również strój sportowy na fitness czy kilka niezbędnych rzeczy na weekendowy wyjazd. W tym sezonie nie ma toreb, które byłyby za duże. 

Nie znaczy to, że wyłącznie wielkie torby będą królowały na naszych ulicach. Kobiety, które mają mniejsze potrzeby bardzo chętnie będą nosiły torebki damskie, które są wyjątkowo małe. Torebka, do której zmieści się jedynie telefon i karta płatnicza to hit sezonu. 

Warto podkreślić, że małe torebki damskie nosimy na ramieniu, przewieszone przez ramię i na pasku, co jest niezwykle wygodne. 

Pikowane wykończenie

Niezależnie od tego, czy kobieta wybiera torebki damskie ze skóry czy z materiału. Na co dzień czy na specjalne okazje warto skoncentrować się na modelach, które mają eleganckie, pikowane wykończenia. 

Torebki damskie mogą mieć wyłącznie niewielki element z pikowanego materiału lub być wykonane z niego w całości. Na co dzień warto wybrać torebki, które wykonane są z tkanin żelowanych, które są sztywne i wodoodporne. Torebka na specjalne okazje powinna być wykonana ze skóry. 

Pikowane torebki damskie znajdziemy w każdym rozmiarze. Wygodne shopperki, niewielkie listonoszki, które są idealne na wyjście do kina czy spacer lub eleganckie kopertówki, które świetnie sprawdzą się w teatrze. Wybierając elegancka kopertówkę można skusić się na torebkę, która będzie łączyła dwa kolory. Czerwień oraz czerń jest niezwykle elegancka i gustowna. 

Geometryczne kształty

Kto powiedział, że torebka musi być prostokątna? W tym sezonie im ciekawszy jest kształt torebki, tym lepiej. 

Kwadrat, koło, walec czy trójkąt – wszystkie kształty są mile widziane. Torebki damskie są bardzo ciekawe w tym sezonie i niebanalne. Zachwyca nie tylko różnorodność materiałów i połączeń, ale również kształty. 

Biżuteryjne ozdoby

Cekiny, łańcuszki, charmsy – wszystkie te elementy dekoracyjne znajdziemy na modnych torebkach damskich. 

Torebki damskie już nie są spokojne i stonowane. Zachwycają kształtem, kolorem oraz zdobieniami, które sprawiają, że torebka jest efektowna i nie można jej nie zauważyć. 

Polecamy wyjątkowe i unikalne torebki hand made

Bardzo ciekawie wyglądają torebki, które zamiast paska mają łańcuszek. Może on być metalowy lub plastikowy. Na małych oczkach lub dużych i wyrazistych. Łączony z paskiem lub samodzielny. Rozpiętość jest dowolna. 

Torebki damskie na wiosnę i lato są niezwykle eleganckie i bardzo charakterystyczne. Świetnie komponują się z zestawami casualowymi, które wydają się być luźne i swobodne, a tak naprawdę są wynikiem przemyślanych stylizacji. Torebki są ich niebanalnym uzupełnieniem, a czasami głównym elementem stylizacji.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Recent Posts