Modna zimą – co jest trendy na zimę 2016/2017?

Za oknem szaruga i deszcz, a powoli zamiast typowo jesiennej aury, wkradać zaczynają się pierwsze oznaki zimy. Warto rzetelnie przygotować się, kiedy to zimowy krajobraz na stałe zagości w naszej rzeczywistości. A wszystkie modne panie z pewnością wyczekują już z niecierpliwością, pięknych i ciepłych dodatków do wyjściowego stroju zimowego. Sprawdźmy co jest trendy tej zimy!

Jakie dodatki będą idealnie komponowały się z zimowym strojem?

Tej zimy, w dalszym ciągu, królować będą kominy. I trudno się temu dziwić, gdyż jest to niezwykle praktyczny element garderoby. Kominy produkowane z różnego rodzaju wełny, czy materiałów, mają zapewnić nam ochronę przed zimowym zimnem. Bardzo chętnie wybierane są przez panie również z innych względów. Duży komin sprawdzi się nie tylko jako ochrona szyi i karku przed wiatrem – i w przeciwieństwie do szalika nie będzie ciągnął się nam po ziemi, ale również jako alternatywa dla czapki.

Panie, które w szczególności boją się o oklapnięcie fryzury, spowodowane noszeniem czapki, szczególnie będą zadowolone z kominów.

Na co zwracać uwagę?

Niezwykle modne są również tej zimy czapki ręcznie robione. Kolejny element garderoby, który przypaść do gustu może paniom dbającym o zawsze puszystą fryzurę. Ręcznie robione czapki wykonywane są nierzadko z dobrej jakości wełny, która nie powoduje naelektryzowania włosów, a nasza fryzura pozostaje w pierwotnym kształcie.

Jakie kolory będą modne?

Tej jesieni i zimy zdecyduj się na mocne i kolorowe dodatki. Ulice, wg projektantów, mają mienić się różnymi barwami. Zima wcale nie musi być szara! Pamiętaj jednak, że jeśli zdecydujesz się na czapkę, czy szalik, o intensywnych barwach, to reszta stroju powinna być utrzymana w bardziej neutralnych i naturalnych kolorach.

Do kolorowych szalików i czapek idealnie sprawdzą się szare lub czarne płaszcze.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Recent Posts