Modna głowa, czyli czapki na topie

Nakrycie głowy ma ogromny wpływ na całość stylizacji. Nie tylko ją uzupełnia, ale również potrafi skutecznie podkreślić atuty urody. Nie możemy również zapominać o tym, że czapka musi chronić przed chłodem. Obecnie na rynku znajdziemy bardzo szeroki wybór przeróżnych modeli, ale które będą najmodniejsze w nadchodzącym jesienno-zimowym sezonie?

Powrót do przeszłości: czapki dziergane i francuskie berety

Jesienią zawsze pojawia się dylemat: jak dobrać czapkę do płaszcza, kurtki, kamizelki? Wiele osób rezygnuje z nakrycia głowy, ponieważ nie potrafi wybrać właściwego modelu. Na szczęście dzisiejsza moda pozwala na dość szerokie wariacje na temat stylizacji, również w kwestii czapek.

Ostatnio pojawił się trend, w którym wracamy do wzorów sprzed lat. Dużą popularnością cieszą się czapki na drutach – grube, ciepłe, zdobione plecionymi warkoczami oraz puszystymi pomponami z włóczki lub sztucznego futerka.

Nadchodzący sezon jesienno-zimowy to również powrót beretów. Te stylowe nakrycia głowy można z powodzeniem zakładać zarówno do eleganckich, flauszowych płaszczów, jak również puchowych kurtek. Dodatkowo mogą je nosić panie w każdym wieku, małe dziewczynki i dojrzałe kobiety. Producenci proponują nam klasyczne modele z antenką, a także berety w nowoczesnym wydaniu z dużymi, futrzanymi pomponami.

Barwy jesieni, czyli najmodniejsze kolory nakryć głowy

W obecnym sezonie producenci czapek stawiają na dość stonowaną kolorystykę. Dzisiaj przede wszystkim królują szarości: od jasnych, niemal białych, po głęboki grafit. Dużą popularnością cieszą się również pastelowe odcienie różu, fioletu i błękitu. Osoby, które lubią bardziej intensywne barwy mogą zdecydować się na czapki w kolorze musztardowym lub czerwonym, przełamane czarnymi dodatkami, np. skórzanym paseczkiem lub puszystym pomponem.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Recent Posts