4 trendy modowe na 2019, które musisz znać

Ubrania zimowe za chwile pójdą w najgłębszy kąt szafy, by ustąpić miejsca tym wiosennym. Wiosna i lato to pory roku, w których chętnie śledzimy aktualne trendy i eksperymentujemy. Jakie są wiec trendy modowe 2019? Na co warto zwrócić uwagę? Co koniecznie należy mieć w swojej szafie? Zapraszam do zapoznania się z najnowszymi trendami.

1. Trendy modowe 2019

Zarówno moda damska, jak i męska cały czas ewoluuje. Projektanci ciągle wymyślają nowe pomysły, by klienci w ubraniach czuli się wyjątkowo i oryginalnie. Trendy modowe 2019 zapowiadają się bardzo ciekawie, szczególnie dla kobiet. Z jednej strony będzie panowała bardzo duża dowolność wzorów, kolorów i printów. Z drugiej projektanci, zachęcają nas do odważniejszych i bardziej oryginalnych krojów. W przyszłym sezonie wiosenno – letnim nie zabraknie więc kobiecych kolorowych sukienek podkreślających figurę pań. Projektanci stawiają na różnego rodzaju wzory. Najbardziej porządne będą paski, mocne wzory tapetowe oraz wszelkie wzory zwierzęce. Im mocniejszy akcent na twoich rzeczach – tym lepiej.

2. Kolory

Zdecydowanie ta wiosna będzie należeć do kolorów. Jednak o fluorescencyjnych i rażących stanowczo zapomnij. Warto zainwestować w ubrania, których kolory kojarzą się z Afryką, pustynią i wschodem słońca. Wszelkie brązy, beże, czerwienie, zielenie są mile widziane. Nie bójmy się również odważnych połączeń różnych barw. Im oryginalniej, tym ciekawiej.

3. Skóra, zamsz i pióra

Te materiały będą numerem jeden. Wszelkie skórzane ramoneski, zamszowe spódnice oraz sukienki z mnóstwem piór podbiją ulice już od pierwszych, słonecznych dni. Ten niezwykle kobiecy i modny trend, jest idealny dla kobiet w każdym wieku i każdej sylwetce. Ponadto wiele pań ma już w swoich szafach kilka skórzanych i zamszowych ubrań – a te mimo upływu lat zawsze świetnie się prezentują.

4. Dodatki

Dodatki to ważny element każdej stylizacji. Dodają jej charakteru oraz w prosty sposób podkreślają naszą osobowość. Nie zapominajmy o tym również tej wiosny i zainwestujmy w modne kapelusze, dobre jakościowo torebki maxi oraz piękną i oryginalną biżuterię. Już niewielki akcent sprawi, że z codziennego, zwykłego outfitu szybko zmienimy strój na bardziej elegancki i wieczorowy.

Jak wynika z powyższego, sezon wiosenno – letni zapowiada się bardzo kobieco, stylowo i kolorowo. Warto skorzystać z powyższych rad i postawić na kilka ubrań, które idealnie wpiszą się w nadchodzące trendy. Nie czekaj – wiosna za pasem, więc najwyższy czas odświeżyć swoją garderobą.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recent Posts