Walentynkowy prezent sercem napisany

Niebanalny, acz wymowny, ciepły i zapadający w pamięć — prezent na walentynki to zarówno dla niej, jak i dla niego niemałe wyzwanie. Podpowiemy Wam na co warto zwrócić uwagę, jak odczytać zawoalowaną podpowiedź i jaki prezent wybrać.

Podaruj czar walentynek

Walentynki to szczególny dzień, w którym obdarowujemy siebie tak od serca. Przyjęło się, że jest to dzień zakochanych, święto miłości i bliskich sobie serc. Takie odczytywanie tego dnia jest jedną z pierwszych sugestii dotyczących prezentu. Nich będzie on podarunkiem napisanym uczuciami i serdecznościami; bliskością i szczyptą namiętności. Prezent na walentynki powinien być wyrazem tego, co nosimy na dnie serca. 14 lutego to przecież doskonały dzień na przełamanie wstydu i zdobycie się na wyznanie, które skradnie serce naszej ukochanej czy ukochanego.

Kartki i słodkości pełne miłości

Z powodzeniem możemy wybrać kartkę lub personalizowane czekoladki. Własnoręcznie wykonany bilecik z wyznaniem to najstarsza propozycja walentynkowa, która pomimo upływu lat nie straciła swojej wagi. Osoby, które są daleko od siebie, mogą wysłać je w formie elektronicznej, a ci, którzy mają swoje ukochane serce blisko siebie, mogą wykonać samodzielnie piękną kartkę walentynkową.

Równie trafną propozycją jest słodki prezent walentynkowy. Tutaj mamy pełne pole do popisu. Zamiast tradycyjnego pudełeczka czekoladek można zamówić personalizowany słodki upominek z wyznaniem. Panie zachwycą się czekoladową różą lub sercem, panowie z kolei wymarzonym modelem samochodu.

Frywolnie, acz ze smakiem

Walentynki to święto namiętności i ukrytych pragnień. Można je okazać na wiele różnych sposobów — od zabawnych po te bardziej wymowne. Dorośli zakochani mogą sięgnąć po gry o zabarwieniu erotycznym czy zwiewną, elegancką bieliznę.

Doskonałym pomysłem na walentynki będzie także wspólny wyjazd we dwoje do SPA lub innego zakątka, w którym miłość nabierze prawdziwej magii i wypełni się uniesieniami wspólnie spędzonych chwil.

Przytulność uczuciami wypełniona

Bliskość to jedna z tych rzeczy, która łączy się z prawdziwą miłością. Mięciutka poduszka z imieniem ukochanej osoby utuli do snu podczas rozłąki. Miś, myszka czy inne pluszowe stworzenie są propozycją wprost wymarzoną, szczególnie jeśli zakochani muszą się rozstawać.

Miłość ma wiele barw i wiele twarzy. Idealny prezent na walentynki to w istocie taki, który wzbudzi radość w sercu i wywoła uśmiech na twarzy. Może być biżuterią dla niej i dla niego, romantyczną książką, albumem wspólnych zdjęć, brelokiem do kluczy, zegarkiem z dedykacją lub pierścionkiem. To, co wybierzecie niech ma wypisane uczucia.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recent Posts