Relacje damsko męskie, czyli kto pod kim dołki kopie.

 

Relacje damsko-męskie to bardzo skomplikowana sprawa. Jedni opiszą ją jako rozbudowany problem, inni z kolei powiedzą, że odpowiednie relacje to jedna z lepszych rzeczy w życiu.

Budując relacje z nowo poznaną osobą warto przemyśleć kilka rzeczy. Ludzie często chcą zaimponować drugiej osobie, jednak przeważnie robią to przez kłamstwo. Nawet jeżeli ofiara połknie haczyk, to wszystko jest bez szans. Dlaczego- bo zostało zbudowane bez solidnych fundamentów. W każdym związku najważniejsza powinna być szczerość. Oczywiście nie wolno zapominać o uczuciu. Szczerość buduje pomiędzy ludźmi zaufanie, które daje spokój umysłu, pozwalając czerpać ze związku tylko przyjemność.

W praktyce wszystko wydaje się proste, jesteśmy szczerzy, dobrzy dla drugiej osoby, powinno być okej, jednak w rzeczywistości bywa z tym ciężko. Ludzie przyjmując postawę osoby „szczerej” często zapominają o swoich cechach, a chcąc okazać swoją otwartość mówią wyłącznie o wadach. Jest to podstawowy błąd, gdyż w takim sposób bardzo łatwo zrazić do siebie drugą osobę, a naprawienie relacji jest bardzo trudne.

Stereotypowo przyjęło się, że to faceci walczą o kobiety, jednak zwróćcie uwagę: czy jakiś facet ośmieliłby się na poderwanie kobiety totalnie jej nie znając i nie dostając od niej żadnego znaku? Wątpię. To kobiety dają ten pierwszy znak, wysyłają sygnał, i czekają na reakcję faceta. Często może dochodzić do takiej sytuacji w wyniku pewnej gry. Kobiety lubią być adorowane, zatem mogą udawać fascynację mężczyzną, jednak może im chodzić tylko o czerpanie przyjemności z faktu bycia obiektem czyjegoś zainteresowania.

Jeżeli uda się już stworzyć prawdziwy, szczery związek- to jest to przepis na całe życie. Dlatego trzeba o niego dbać i unikać rutyny, aby wszystko układało się w jak najlepszym porządku.

Related Posts

  1. To jest prawda znana od wieków – związek bez szczerości i zaufania nie przetrwa zbyt długo. A jeżeli już będziemy go „ciągnąć” to w niezbyt szczęśliwych nastrojach. Sama miałam podobne zawirowania miłosne i szczerze mówiąc to teraz żałuję że tak długo brnęłam w to wszystko. Tylko ja sama wiem jak wiele mnie kosztowało to nerwów i wyrzeczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recent Posts