Prezent topowy i problem z głowy – weselny mix

Wesele jest tym momentem, którego się nie zapomina. Wyjątkowość tego wydarzenia mogą podkreślić niezwykłe prezenty od zaproszonych gości. Wiadomo, że powinny być one dobrze przemyślane oraz zapadające w pamięć. Oczywiście, fundusze na nową drogę będą potrzebne, dlatego prezenty na wesele w postaci gotówki są jak najbardziej wskazane ( od 400 do X zł , w zależności od bliskiego pokrewieństwa)

Odprężający prezent

Ciekawym prezentem może być zakupiona wycieczka zagraniczna, o której młodzi marzyli od dawna. Świetna opcja na miesiąc miodowy i z pewnością będzie cudownym wspomnieniem. Wiele biur podróży oferuje dogodne rozwiązania, więc warto się zapoznać, bo obecnie za niewygórowaną cenę można sprawić komuś niezwykłą radość.

Bon na zakup mebli w salonie

To z pewnością bardzo praktyczny i zadowalający upominek, który sprawi przyjemność młodym małżonkom, biorąc pod uwagę fakt, że są na dorobku, a małżeńskie wymarzone łoże będzie jak znalazł, by namiętność między nimi nie wygasła.

Oryginalna piękna zastawa

Tego nigdy za wiele, a piękna dwunastoosobowa zastawa stołowa na pewno sprawi, że rodzinne posiłki będą czasem cudownych doznań. Goście podejmowani na królewskiej zastawie pewnością inaczej będą odbierać wrażenia smakowe oraz zapachowe.

Dla miłośników mocnych wrażeń

Przelot balonem lub lot samolotem, to także fajna sprawa. Oczywiście dla tych, którzy lubią adrenalinę, więc musimy pamiętać, że nie wszyscy są miłośnikami takich atrakcji.

Zestaw pościeli i ręczników – zawsze przydatny , zawsze na czasie i zawsze miły gest.

Dla miłośników zdrowej kuchni

Parowar – coś, co przyda się każdej Pani domu, by przyrządzać zdrowe, niskokaloryczne posiłki. W dobrym guście będzie również komplet garnków dobrej jakości, albo grill elektryczny ( doskonałe rozwiązanie dla mieszkających w bloku ).

Mini wieża

Biorąc pod uwagę fakt, że muzyka łagodzi obyczaje, dobrym prezentem będzie mini wieża. Przyda się zwłaszcza w pierwszych latach docierania charakterów.

Kino domowe

Na jesienne depresyjne wieczory oraz nostalgiczne wspomnienie stanu wolnego, albo po prostu na sympatyczny wieczór tylko we dwoje.

Ile charakterów, tyle możliwości. Można też wybrać tańszą opcję i zakupić na przykład większą ilość zdrapek, czy kuponów lotto, wręczając z pamiątką w kopercie, albo sprawić foto album upamiętniający cudowne chwile narzeczeństwa. Obraz olejny na płótnie także będzie doskonałą pamiątką i idealnie skomponuje się z nowym wnętrzem młodych współmałżonków.

Warto wybrać coś, co sprawi, że ten dzień stanie się jeszcze bardziej magiczny a niezwykłe prezenty na wesele, za każdym razem gdy się na niego spojrzy, przypominać będą ten magiczny moment.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recent Posts