Szopi wyręczy Cię w robieniu zakupów

Szopi.pl jest serwisem dostarczającym zakupy z popularnych dyskontów na terenie Krakowa i Warszawy. Klienci mogą liczyć na realizację zakupów nawet w godzinę od złożenia zamówienia, także w weekendy. Z całą pewnością brzmi to ciekawie i warto przyjrzeć się bliżej ofercie.


Co oferuje Szopi.pl?

Serwis Szopi jest nieżelazny od sklepów, z których dostarcza zakupy i nie działa w ich imieniu. Zajmuje się on robieniem zakupów w okolicznych sklepach i dostarczeniem ich do klientów w przeciągu godziny od złożenia zamówienia. W razie wystąpienia braku zamówionych produktów w sklepie, kupujący kontaktuje się ze zleceniodawcą w celu ustalenia możliwych zamienników czy całkowitego wykreślenia danego produktu z listy.

Koszt dostawy wynosi 9,90 zł, a w przypadku przekroczenia łącznej wagi 40 kg w jednym zamówieniu, należy dopłacić dodatkową opłatę w wysokości 10 zł za każde następne 10 kg. W przypadku zakupów o łącznej wartości 200 zł dostawa jest bezpłatna.

Decydując się na usługi serwisu Szopi, można liczyć na otrzymanie produktów z następujących sklepów: Bacówka, Beenuts, Biedronka, Biobrain, Biovert, Cedzak, Galeria wypieków, Ideal, Lidl, Ogrodnicy, Organic24, Piotr i Paweł, Rossmann, Select, Tesco, Warzywniak egipska, Empik, Flying Tiger, MediaMarkt, Saturn, Sklep nad Wisłą, Smyk, Vis Vitalis.

Co z cenami?

Zazwyczaj ceny w Szopi są takie same jak w sklepach, w których robione są zakupy. Można więc liczyć na zakup produktów objętych promocjami widniejącymi w gazetkach i newsletterach. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich towarów, gdyż Szopi pobiera kilkuprocentowe prowizje, dzięki którym możliwe jest pokrycie kosztów dostawy. Nie należy jednak obawiać się tego, że po otrzymaniu zakupów przyjdzie klientowi zapłacić inne ceny, niż podane są na stronie serwisu. Ceny widniejące na stronie Szopi są cenami ostatecznymi.

W razie braku zamówionego towaru w sklepie, otrzymania tańszego zamiennika czy też zakupu mniejszej ilości zamówionego produktu różnica wartości zamówienia i otrzymanych przedmiotów jest zwracana na konto, z którego została dokonana płatność, co następuje z PayU w przeciągu dwóch dni roboczych.

Podsumowując, oferta Szopi z pewnością jest ciekawą opcją dla osób niemających czasu na robienie zakupów czy też ceniących sobie każdą minutę. Jest to wygodne i proste, a zaoszczędzony czas można wykorzystać na własne przyjemności.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Recent Posts