Trendy w makijażach karnawałowych

Karnawałowy makijaż powinien być zrobiony tak, podkreślał stylizację i nadawał jej karnawałowego wyglądu. Mocne smoky eyes, karminowe usta, delikatnie podkreślone policzki i naturalna cera. Warto skorzystać z kilku porad, aby na zabawie oczarować nie tylko męska, ale również i damską część znajomych.

Kuszące usta

Nie ulega wątpliwości, że makijaż na karnawał w niczym nie przypomina tego codziennego, który nosi się do pracy, na eleganckie wyjścia biznesowe czy nawet na randki. W tym roku niezwykłą popularnością cieszą się wśród pań usta ombre. Jest to cieniowany makijaż warg, który wykonuje się zwykłą kredką do ust, pomadką oraz niekiedy błyszczykiem. W tego typu makijażu chodzi przede wszystkim o to, aby zastosowane kolory wzajemnie się przenikały. Ciemna wersja ust ombre idealnie pasuje do oczu wyraźnie zaznaczonych eyelinerem lub kredką, natomiast jasna sprawdzi się najlepiej w połączeniu z klasycznymi smoky eyes.

Magnetyczne spojrzenie

Oprócz smoky eyes, które od wielu sezonów króluje na karnawałowych imprezach, coraz modniejsze staje się tzw. pawie oko, czyli kolorowy i lekko rozmazany makijaż wykonany za pomocą stosunkowo intensywnych cieni do powiek. Tego typu make up oka dobrze komponuje się z lekko zaznaczonymi ustami, muśniętymi błyszczykiem lub szminką w naturalnym kolorze.
Bardzo dobrym pomysłem są również sztuczne rzęsy, które podkreślają głębię spojrzenia i czynią je wyjątkowo zalotnym i uwodzicielskim. Panie, które nie lubią tego rodzaju „ulepszeń” w codziennym życiu mogą sobie sprawić na karnawałowy bal rzęsy, które zdejmuje się po zaledwie kilku dniach.

Makijaż na karnawał to bardzo często prawdziwe dzieło sztuki.

Warto zapoznać się z aktualnie panującymi trendami i w ten wyjątkowy czas w roku zaszaleć nie tylko na parkiecie, ale również w ozdabianiu swojego ciała.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recent Posts