Stylowe dodatki na wiosnę – trendy 2018

Wiosna już prawie na wyciągnięcie ręki, a co za tym idzie, warto wybrać nowe ubrania i dodatki, które także spowodują, że poczujemy świeży powiew. Najnowsze trendy podpowiadają, co jest typem must have, który nada całemu wyglądowi oryginalności oraz indywidualności.

Kreatywne łączenie kolorów

Już samo to, że na zewnątrz pojawia się cała feeria barw sprawia, że my także chcemy zaszaleć w swojej garderobie. W sezonie 2018 królują pastelowe odcienie, które można dowolnie łączyć, czy też tworzyć kontrast. Style, jakie wchodzą na wybiegi to głównie przejaw eleganckiej dominacji. W tym bogactwie nie zabraknie także typów glamour i pięknych printów, w postaci kwiatów. Najważniejsze jednak są dodatki, które zawsze urozmaicą każdą stylizację i będą mogły w przyjemny sposób połączyć się z ubraniami.

Piękne i funkcjonalne

Znakomitą ozdobą, a zarazem przyjemnym okryciem dekoltu i szyi, są chusty wiosenne. Występują one najczęściej w połączeniach pudrowego różu, pastelowego zielonego i niebieskiego, szarego i białego. Dzięki temu, mogą one stanowić połączenie z inną częścią ubrania, jak również nietuzinkową ozdobę, która będzie głównym motywem. Do wyboru są najróżniejsze materiały, jednak to chusty na drutach przygarnęły już wiele swoich wielbicielek. Ten typowy produkt DIY skradł serca kobietom, a ceniony jest najbardziej za to, że daje niesamowite ciepełko jeszcze nie do końca rozgrzaną wiosną. Nadaje się znakomicie na poranne wyjścia do pracy, jak również wieczorne wojaże po pachnących parkach.

Wyraziste szczegóły

Wśród tego niesamowitego rękodzieła, dostępne są najrozmaitsze motywy. Można wybrać klasyczne, lekko dziurkowane modele, jak również te mocno ażurowe, z konkretnym, wydzierganym wzorem. Co najważniejsze trójkątny kształt chust, można dowolnie zawiązywać. Dodatkiem do nich są zwisające ozdobniki, które także są zrobione na drutach. Fajny design, szeroki wybór kolorów, sprawią, że można poczuć się kobieco, promiennie, i odżyć z nadchodzącą i rozkwitającą porą roku. Czas zatem, by wyselekcjonować wymarzony model i cieszyć się wiosną.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recent Posts