Srebrna biżuteria dla najlepszej przyjaciółki

Urodziny bądź imieniny najlepszej przyjaciółki to doskonała okazja, aby obdarować ją prezentem, który na długo zapadnie w pamięć. Mimo że bliska sercu osoba z pewnością zadowoliłaby się każdym drobiazgiem, to jednak warto dać jej coś wyjątkowego, takiego jak zawsze modne komplety biżuterii srebrnej. Czasami jednak wybór właściwego może się okazać trudniejszy, niż początkowo się wydaje. W sklepach jest ich tak dużo, że dobrze jest znać preferencje przyjaciółki, szczególnie stylu ubierania się lub dodatków, jakie nosi do garderoby. Warto również kierować się, podejmując decyzję, pewnymi sprawdzonymi zasadami gwarantującymi, że prezent wzbudzi szczerą, niekłamaną radość.

Jak dobrać zestaw do urody i sylwetki kobiety?

Wybrana biżuteria powinna przede wszystkim idealnie współgrać z typem urody kobiety, zarówno odcieniem skóry, jak i kolorem oczu czy włosów. Komplety biżuterii srebrnej, w postaci efektownych kolczyków, stanowiących całość z gustownym wisiorkiem lub łańcuszkiem doskonale pasują paniom o ciemniejszej karnacji, oliwkowym odcieniu skóry, ciemnych włosach i oczach o głębokiej piwnej albo brązowej barwie.

Metaliczny blask srebra, podkreślony delikatnymi, nierzucającymi się w oczy kamieniami o równie chłodnym odcieniu, z pewnością podkreśli wyjątkowość urody przyjaciółki.

Uzyskanie w pełni zadowalającego efektu będzie jednak możliwe, kiedy wybierając komplety biżuterii srebrnej, dobierze się je również do kształtu twarzy, a nawet sylwetki kobiety. Jeśli ma trójkątną twarz, to najlepiej sprawdzą się np. okrągłe kolczyki, cienkie srebrne kółka o różnej średnicy, kiedy twarz jest bardziej owalna, to warto wybrać kolczyki czy klipsy o podłużnym kształcie.

Osoby o niskim wzroście zdecydowanie powinny unikać ciężkiej biżuterii, która lepiej wygląda na sylwetce wyższej, a panie o pełniejszych kształtach z pewnością docenią delikatną, wręcz ażurową biżuterię np. bransoletki na cienkich łańcuszkach.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recent Posts