Imprezy, których nie możesz przeoczyć w 2017 roku

Zapowiada się, że w Polsce w 2017 roku będzie na co się wybrać. Czekają nas koncerty największych gwiazd, także zagranicznych, ciekawe festiwale i wydarzenia kulturalne. Na co obowiązkowo trzeba się wybrać?

Koncerty 2017 styczeń- czerwiec

Już w styczniu w krakowskiej Tauron Arenie wystąpi legendarny zespół Green Day promująca swój dwunasty studyjny album „Revolution Radio”. Z kolei w lutym do Polski na koncert w ERGO Arenie przyleci Rod Stewart. Zapowiedział on swój ponowny występ w naszym kraju po rewelacyjnym koncercie sprzed pół roku w Łodzi. To jest już jego piąta wizyta w Polsce. Za każdym razem frekwencja dopisywała.
Na kwiecień planowana jest kolejna edycja festiwalu Metalmania. Zapowiada się prawdziwe metalowe święto. Na kilku scenach w całej Polsce zaprezentuje się czołówka światowej i polskiej sceny metalowej. Festiwal od lat pozostaje wierny swojej formule. W maju czeka nas kolejny koncert Enrique Iglesiasa. Tym razem wystąpi w ERGO Arenie. Maj to także dwa koncerty Deep Purple – w Łodzi i Katowicach. Odbędą się one w ramach pożegnalnej trasy grupy „The Long Goodybye Tour”.

Warto czekać także na czerwcowy koncert Aerosmith w Krakowie. To także ostatnia już trasa zespołu. Kilka dni później w tej samej Tauron Arenie wystąpi Linkin Park.

 

Koncerty 2017 – druga połowa roku

Początkiem lipca w sopockiej Operze Leśnej zagra sam Elton John. Promuje on obecnie album „Wonderful Crazy Night”, ale zagra także swoje największe hity. Lipiec zresztą będzie miesiącem wyjątkowym, bo czekają nas również koncerty Depeche Mode w Warszawie oraz Red Hot Chili Peppers w Krakowie. Sierpień to oczywiście przystanek Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Wiemy już, że w sierpniu w Warszawie na Stadionie Narodowym wystąpi Robbie Williams, a w listopadzie w Krakowie w Tauron Arenie Andrea Boccelli.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recent Posts