Akcesoia, które podkręcą atmosferę w waszej sypialni


Z czasem w życie intymne niemal każdego związku wkrada się nuda i rutyna. Jeśli odpowiednio nie zadbamy o to, aby urozmaicać zbliżenia intymne, monotonia może spowodować, że nie będziemy czerpać z nich już tak dużej radości, jak na początku, gdy dopiero poznawaliśmy swoje ciała. Dziś podpowiemy, jakie gadżety warto wybrać do sypialni, aby móc na nowo odkrywać przyjemność ze zbliżeń.

Wibrujące jajeczko

To niewielki gadżet, który doskonale sprawdzi się na początku naszej przygody z akcesoriami erotycznymi. Zwykle ma kształt owalny, przypominający jajko i mieści się w dłoni. Posiada on wbudowany mechanizm, który uruchomiony, wywołuje przyjemne dla naszego ciała wibracje. Takie jajeczko może posłużyć jako element erotycznego masażu oraz gry wstępnej – doskonale pobudza krążenie i stymuluje strefy erogenne. 

Wibrator 

Wybór wibratorów jest naprawdę ogromny. Różnią się one nie tylko kolorem i wielkością, ale również kształtem, funkcjami oraz intensywnością doznań, jakich mogą dostarczyć poszczególne tryby wibracji. Odwiedzając ekskluzywny sklep erotyczny można znaleźć w nim niewielkie wibratory o prostej budowie, które swoim wyglądem przypominają pałeczkę lub takie, których kształt wzorowany jest na naturalnym męskim organie. Wibratory dostępne w renomowanych sklepach posiadają atesty i wykonane są z bezpiecznych dla naszej skóry materiałów. 

Stroje i przebrania

Kolejnym sposobem na podkręcenie atmosfery w sypialni jest wykorzystanie strojów erotycznych, dzięki ktorym możemy wcielić się w nową rolę i tym samym przeżyć doznania w sposób, jaki dotychczas był nam obcy. Możemy odegrać konkretne role, na przykład policjantki i bardzo złego przestępcy czy niegrzecznej pokojówki i uległego pana. Jeśli odgrywanie ról nas krępuje, możemy postawić na klasyczne stroje erotyczne wykonane ze zmysłowej koronki, która okala ciało czy zainwestować w maskę lub perukę. Taki gadżet może zupełnie odmienić wasze sypialniane igraszki i dodać im przysłowiowego pazura. 

Akcesoria BDSM

Ten rodzaj gadżetów z pewnością kojarzy każdy, kto czytał lub oglądał ekranizację książki “50 twarzy Greya”. Pejcze, bicze, huśtawki i wiele innych akcesoriów BDM to gadżety, które pozwolą wejść w świat zpełnie nowych doznań. Na początek warto wybrać kilka “niewinnych” akcesoriów, jak kajanki, opaskę czy maskę, a gdy będziemy czuć się z nimi swobodnie, możemy wybrać kolejne. Doświadczeni wykorzystują akcesoria BDSM do odgrywania z góry zaplanowanych scenariuszy, w których uczestnicy za każdym razem przekraczają swoje granice oraz sięgają po coraz to nowe sposoby osiągania przyjemności.

Żele intymne

Kolejnym rodzajem gadżetów, a właściwie kosmetyków erotycznych są różnego rodzaju żele intymne o właściwościach rozgrzewających lub chłodzących. Dzięki nim można stymulować strefy erogenne, pobudzać krążenie lub przyjemnie schładzać, co niezwykle korzystnie wpłynie na jakość osiąganej przyjemności. W ekskluzywnym sklepie erotycznym można nabyć żele na bazie wody oraz silikonu, zapachowe i smakowe, więc każdy znajdzie w ofercie coś dla siebie.

Akcesoria erotyczne to świetny sposób na przełamanie monotonii w związku oraz możliwość przeżycia nowych doznań. Szczególnie polecane są parom długoletnim, które szukają sposobu na walkę z rutyną w sypialni, a także tym, którzy lubią eksperymentować i nie boją się nowych wyzwań. 

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Recent Posts