Villeroy&Boch ekstremalna wytrzymałość i piękna forma

Villeroy&Boch to jedna z najpopularniejszych marek produkujących nie tylko zastawę stołową, ale także armaturę łazienkową i kuchenną. Firma powstała w 1748 roku i obecnie jest popularna nie tylko w kraju, ale również za granicą. Co wyróżnia produkty tej marki i jaki asortyment można znaleźć w ofercie?

 

Charakterystyka produktów z kolekcji Villeroy&Boch

Produkty marki Villeroy&Boch już kilkadziesiąt lat temu stały się niezwykle popularne i bardzo chętnie kupowane przez wielu klientów a swoje powodzenie zawdzięczają przede wszystkim najwyższej jakości materiałom, z których zostały wykonane, a także specjalnej technologii produkcji oraz wzornictwu. Produkty wytwarzane przez markę Villeroy&Boch dzięki zastosowaniu nowatorskiej techniki produkcji charakteryzują się tym, co najważniejsze, a mianowicie ekstremalną wytrzymałością. Warto jednak wiedzieć o tym, iż porcelana tej marki należy do wyjątkowo funkcjonalnych, a dzięki przepięknej formie wykonania jest bardzo chętnie kupowana nie tylko przez osoby fizyczne, ale również przez firmy z branży hotelarskiej, które pragną wyróżnić na rynku, dokonują indywidualnych zamówień uwzględniających nie tylko wybór kolorystyki, ale również logo czy hasła danego hotelu.

 

Asortyment oferowany przez markę Villeroy&Boch

W ofercie marki Villeroy&Boch znaleźć można nie tylko stylową i elegancką zastawę stołową, ale również wyposażenie łazienek (umywalki, toalety, wanny, brodziki meble łazienkowe, lustra oraz szafki) oraz kuchni (armatury kuchenne, zlewozmywaki). Niespotykany nigdzie indziej design, atrakcyjne kształty, nieszablonowy charakter, a także przepiękne kolory to główne cechy wyróżniające wszystkie wspomniane powyżej produkty marki Villeroy&Boch, które z dnia na dzień zyskują coraz większe grono odbiorców praktycznie na całym świecie.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recent Posts