Ponadczasowa elegancja i wspaniała tradycja = Villeroy & Boch

Panie domu się różnią, mają swoje sprawdzone metody i przepisy z babcinych zeszytów. Natomiast wszystkie zgadzają się w jednym punkcie – w domu trzeba mieć elegancką zastawę stołową. Marka Villeroy & Boch to producent wyjątkowej porcelany, który od ponad 250 lat tworzy jedne z najpiękniejszych serwisów obiadowych oraz dodatków stołowych na świecie.

Skąd tak duża popularność tej niemieckiej marki? Przede wszystkim dzięki temu, że wśród bogatej oferty każdy może znaleźć coś idealnego dla siebie. Dostępne są również bogato zdobione, stylizowane kolekcje dla pań domu, które lubują się w tego typu rozwiązaniach, jak również absolutnie nowoczesne i oszczędne w zdobieniach serwisy.

Wyjątkowa elegancja

Elementem wspólnym wszystkich kolekcji przygotowanych przez markę Villeroy & Boch jest ponadczasowa elegancja i wysoka dbałość o każdy szczegół. Dzięki temu możliwe jest połączenie wieloletniej tradycji z nowoczesnymi trendami, które obecnie królują.

Najwyższej jakości porcelana

Warto wspomnieć, że zastawy stołowe wykonane są z porcelany premium, która dodatkowo pokryta jest dodatkową powłoką ochronną. W ten sposób uzyskujemy produkty wyjątkowo odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, wyszczerbienia, itp. Co więcej, naczynia mogą być myte w zmywarce czy używane do podgrzewania w kuchence mikrofalowej.

Unikatowe kolekcje

Oczywiście marka Villeroy & Boch przygotowuje również specjalne, świąteczne kolekcje, które doskonale pasują do tych wyjątkowych okazji. Oprócz specjalnych edycji zastaw stołowych można znaleźć również dekoracyjne figurki, zawieszki i wiele, wiele innych elementów pomagających zbudować wyjątkowy nastrój.

Wieloletnia tradycja połączona z wysoką jakością i niezwykłą precyzją sprawia, że zastawy stołowe Villeroy & Boch to doskonały pomysł na prezent dla każdego, zwłaszcza dla Młodej Pary rozpoczynającej nowe, wspólne życie.

 

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recent Posts