Pomysły na prezent dla babci i dziadka

Dzień babci i dziadka to jedne z ważniejszych dni w naszym kalendarzu. Nasi ukochani dziadkowie, pełni radości i dobroci mają swoje święto, które wymaga tego, by obdarować ich specjalnym upominkiem. Wybór właściwego prezentu niejednokrotnie wydaje się problematyczny. Podpowiemy zatem jaki prezent dla babci i jaki prezent dla dziadka będzie doskonały.

Prezent dla babci

Dzień babci obchodzimy 21 stycznia. Zastanawiając się jaki prezent dla babci będzie dobry, spojrzy ma zainteresowania i potrzeby naszej babci jej oczyma.

Płyta z muzyką ulubionych wykonawców i książka to klasyczne, acz pożądane prezenty. Jeśli nasza babcia jest osobą aktywną i kochającą taniec, spokojnie można zafundować jej karnet na kurs tańca dla seniorów.

Doskonałym pomysłem, który wywoła uśmiech na twarzy będzie fotoksiążka ze wspólnymi zdjęciami. Wygrzebane z szuflady i oprawione w tak wyrafinowany sposób, z pewnością nie znikną ponownie w otchłani innych rzeczy.

Klimatycznym prezentem dla babci mogą być świece wykonane ręcznie, zestaw biżuterii (możemy ją także wykonać samodzielnie korzystając z jednych z pomysłów DIY), ulubione perfumy lub wizyta domowej kosmetyczki.

Babciom, które potrzebują większej dbałości o zdrowie przypadną do gustu prezenty dotykające tego tematu. Może to więc być masażer do stóp, nowy ciśnieniomierz czy zestaw witamin.

 

Prezent dla dziadka

Idealny prezent dla dziadka to prawdziwe wyzwanie. Z jednej strony chcemy, by nasz podarunek był pełen uczuć, z drugiej zdajemy sobie sprawę, że musi to być absolutnie męski prezent.

Dziadkom majsterkowiczom śmiało można podarować skrzyneczkę na ich narzędzia lub komplet nowych narzędzi dostosowanych do potrzeb seniora.

Tym, którzy lubią czas spędzony na klasyce gier przyjemność sprawią ekskluzywne szachy lub stolik szachowy, który może zmienić się w wersję stolika do brydża.

Butelka dobrego koniaku i słodycze to jeden z klasycznych pomysłów, które praktycznie nigdy nie zawodzą. Podobnie jak perfumy, książki i płyty.

Fantastycznym pomysłem — także jako prezent dla babci — są także gadżety elektroniczne. Tutaj możemy zainwestować w aparat telefoniczny dla seniora czy tablet.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Recent Posts