Australijska linia stylu w kuchni Maxwell&Williams

Porcelana od dziesiątek lat uchodzi za jedno z największych osiągnięć technologii stosowanej w produkcji przedmiotów użytkowych. Wynaleziona w Chinach, z czasem wykradziona do Europy, gdzie została jeszcze udoskonalona. Później jej produkcja trafiła na wszystkie kontynenty, także do tak odległych zakątków Ziemi jak Antypody.

Dwie dekady piękna

W 1995 r. w Melbourne doszło do powołania nowej marki, której znakiem zaczęły być opatrywane kunsztowne produkty domowego użytku wykonywane z porcelany. Tak narodził się Maxwell Williams. Firma szturmem zdobyła australijski rynek, a w kilka lat później ruszyła na podbój pozostałej części globu.

W ten sposób w 2006 r. pojawiła się w Polsce. Dziś, po przeszło 11 latach obecności, zajmuje znaczące miejsce na naszym krajowym rynku produktów porcelanowych. Co ważne jej pozycja jest szczególna, bowiem produkty sygnowane logiem tej firmy mają w sobie coś wyjątkowego, przyciągającego wzrok i przykuwającego uwagę.

Do posiłków prawie wszystko

W ofercie firmy najznamienitszą pozycję zajmuje więc porcelana użytkowa, w postaci gotowych zastaw stołowych, które można uzupełnić o dodatkowe elementy z katalogu firmy wedle własnego uznania. Kolorystyka obejmuje zastawy od białych do nowoczesnych wielobarwnych. Wybierać można także w różnych klasach gatunkowych, od podstawowej począwszy na wysokiej jakości porcelanie kostnej skończywszy.

Uzupełnieniem oferty są serwisy kawowe, pomysłowo i interesująco zaprojektowane, dzięki czemu mogą stanowić ozdobę każdego domu. W katalogu firmy znajdują się także produkty wykonywane z innych materiałów, m.in. metalu, szkła i bambusa w postaci: sztućców, szklanek i kubków, kieliszków, tac, mat stołowych, jak również wazonów i mis ceramicznych.

Marka rodem z Australii dysponuje pełną gamą produktów, umożliwiających nakrycie stołu i przygotowanie go na nawet najbardziej wyszukane okazje, wymagające zastosowania szczególnego rodzaju przyborów.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recent Posts