Spotify- jak działa, ile kosztuje?

Muzyka towarzyszy człowiekowi od początku jego istnienia. Pierwsze instrumenty muzyczne powstały według badaczy już w czasach prehistorycznych. Wraz z rozwojem cywilizacji, następował również proces doskonalenia przyrządów używanych podczas muzykowania. W dzisiejszych czasach, nie wyobrażamy sobie dnia bez dawki muzyki.

Spotify- co to takiego?

Według internetowej encyklopedii- Spotify to portal muzyczny powstały w Szwecji w roku 2008. Zgodnie z założeniami twórców służy on do strumieniowego udostępniania utworów muzycznych.

Muzyka oferowana użytkownikom pochodzi zarówno z wielkich wytwórni płytowych, jak i mniej znanych wydawnictw. Spotify jest więc miejscem, gdzie posłuchamy różnych gatunków muzyki bez względu miejsce, z którego pochodzi.

Bezpłatne Spotify dla każdego

Spotify to jednak portal innowacyjny pod względem przyciągania do siebie użytkowników.. Melomani mają możliwość korzystania z jego dwóch wersji. Pierwsza z nich charakteryzuje się brakiem opłat, podczas gdy w drugiej internauta uiszcza opłatę wynoszącą 19,99 zł miesięcznie. Za wadę pierwszej opcji uznać można reklamy co jakiś czas pojawiające się podczas korzystania z serwisu (wersja płatna jest ich pozbawiona).

Opłaty dla mnie i dla Ciebie

Firma wychodząc na przeciw swoim klientom stworzyła kilka opcji obniżających koszty. Wśród nich najpopularniejszy jest pakiet familijny. Za kwotę 29,99 zł miesięcznie serwis umożliwia korzystanie z plików, aż 6 osobom mieszkającym pod jednym adresem. Jest to zdecydowana oszczędność środków finansowych, dlatego warto z oferty tej skorzystać.

Z drugiego rodzaju obniżki skorzystać mogą uczniowie i studenci. Kwota 9,99 zł miesięcznie pozwala na korzystanie z konta Premium w dowolnym momencie. Zaletą tego rozwiązania jest m.in. słuchanie muzyki offline, czy brak reklam. Na nie mniejszą uwagę zasługuje również fakt nieograniczonego dostępu do pojedynczych utworów. W wersji podstawowej klient ograniczony jest poprzez utworzone playlisty i nie ma możliwości wyboru piosenki.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recent Posts