Nadchodzące premiery kinowe 2017 – co warto obejrzeć?

Rok 2017 będzie rokiem wielu premier. Ujrzymy też filmy, które doskonale znane są szerokiej publiczności. Zwłaszcza zadowoleni będą widzowie kina akcji i Science Fiction. Wymieńmy kilka tytułów filmów najbardziej pożądanych, których premier spodziewać się możemy w roku 2017.

Rok 2017 – filmy bardzo wyczekiwane

Jak można się domyślić Piraci z Karaibów i Zemsta Salazara są królem w tej kategorii. Na ten film czekają widzowie młodsi, starsi i nawet dojrzali. Nic dziwnego. Wiele osób lubi ten lekki film przygodowy, który zawiera wiele humorystycznych dialogów i scen. Wartka akcja, świetne efekty specjalne i muzyka na bardzo wysokim poziomie przyciągnęły do tej serii miliony widzów. W filmie bohaterowie są bardzo charakterystyczni i wzbudzają naszą sympatię. Ich gra aktorska jest na porządnym poziomie. Jeżeli ktoś nie ma pojęcia, na co warto iść do kina w tym roku, może iść w ciemno na Piratów z Karaibów. Mało prawdopodobne jest, aby wyszedł zawiedziony filmem.

Inną bardzo wyczekiwaną premierą jest Obcy: Przymierze. Seria z obcym ma już kilka dekad. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby co kilka lat nowa odsłona o niebezpiecznych kosmitach ukazała się w kinie. Oczywiście warto wyrażać swoją opinię i żądać coraz lepszych produkcji w serii. Znając jednak kunszt reżysera, możemy spodziewać się, że wydając pieniądze na bilet, będzie to produkcja warta swojej ceny. Każdy miłośnik mrożących krew w żyłach, mrocznych i pustych pomieszczeń statków kosmicznych nie powinien się zawieść.

Innym filmem z gatunku science fiction, który może się okazać wart naszego czasu i pieniędzy jest kultowy Blade Runner 2049. Film zasadniczo zajmuje się tematyką transhumanizmu. To nie tylko dobry film akcji z gwiazdorską obsadą. To także pytanie do widza o to, czy maszyna może zyskać ludzką jaźń, samoświadomość. Wydaje się logiczne, że maszyna zawsze będzie maszyną. Filmy tego typu nieco utrudniają nam zajęcie jednoznacznego stanowiska. Trzeba przyznać, że dylematy moralne, przed którymi staną bohaterowie, mogą być wyjątkowo ciekawe.

Gwiezdne Wojny

Tego tytułu raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. To już kolejna część gwiezdnej sagi, która z niesłabnącą sympatią przyjmowana jest przez miliony widzów na świecie. Warto pamiętać, że ostatni Jedi dzielnie stanie po jasnej stronie mocy dopiero w grudniu.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recent Posts