Srebrna biżuteria jako dodatek do ślubnej kreacji

Gdy zbliża się data uroczystej gali, ślubu czy też wyczekiwanej imprezy, każda kobieta gorączkowo poszukuje szykownej kreacji oraz dodatków, które podkreślą jej wdzięki. Okazuje się, że biżuteria ślubna ma bardzo duże znaczenie dla całej stylizacji ślubnej, a więc powinna być ona odpowiednio dobrana. Nawet zwykła sukienka może wiele zyskać, jeśli wiemy, jak ją przyozdobić za pomocą kolczyków czy naszyjnika. Czym zatem kierować się przy tworzeniu ślubnej kreacji?

Stwórz niebywałą kreację za pomocą dobrze dobranej biżuterii ślubnej

biżuteria ślubnaJeśli panna młoda preferuje styl klasyczny i decyduje się na śnieżnobiałą suknię, to najlepszym dodatkiem jest srebrna biżuteria ślubna. Sprawdzą się tutaj drobne kryształki ze srebrnymi nitami oraz długie kolczyki i delikatna bransoletka. Szczególnie młode kobiety wybierają srebro, ponieważ kojarzy się ono nie tylko z młodością, ale także z lekkością.

Srebrna biżuteria jest tak samo elegancka jak jej złoty odpowiednik, ale nie przytłacza. Srebro pozwala na dyskretne podkreślenie kobiecego piękna, do czego wystarczy najczęściej minimalistyczny zestaw.

Zaletą srebrnej biżuterii jest to, że pozwala ona na najróżniejsze zestawienia, ponieważ świetnie komponuje się niemal z każdą kreacją.

Skromny fason sukni będzie się fantastycznie komponować z delikatnym łańcuszkiem z czystego srebra, a do bardziej bogatych modeli sukien warto dobrać większe i oryginalniejsze dodatki.

Przemyślane dodatki

Dobrze dopasowane kolczyki mogą stanowić ciekawe uzupełnienie stroju. Biżuteria ślubna musi współgrać nie tylko z suknią, ale także z fryzurą i sylwetką. Kształtne panie powinny zrezygnować z delikatnych i małych kolczyków, które zagubią się gdzieś w tle.

Duże kolczyki z kolei nie wymagają już zakładania naszyjnika. Nie warto ich też zakładać, jeśli suknia ślubna jest wykonana z materiałów zdobionych kamieniami czy perełkami. Tego typu zdobienia lepiej wyglądają w połączeniu z delikatną i subtelną biżuterią. Lepiej jest założyć mniej ozdób, ale bardziej efektownych, które będą do siebie pasować.

Pamiętajmy, że nadmiar dodatków może wpłynąć wręcz niekorzystnie na wizerunek panny młodej. Biżuteria ślubna powinna być w jednym kolorze, wiec nie można łączyć srebrnego łańcuszka ze złotymi kolczykami.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recent Posts