Najmodniejsze wnętrza 2017 roku!

Urządzanie mieszkania zgodnie z najnowszymi trendami to nie lada wyzwanie – dzięki podążaniu za modą uda Ci się jednak zmienić swoje lokum w niepowtarzalny, zaaranżowany zgodnie z najnowszymi wskazówkami kąt, w którym odnajdziesz swój upragniony spokój!

Niebanalne kolory

W 2017 roku przewiduje się modę na uspokajające kolory ziemi – brązy, beże, zielenie, przełamane odrobiną żółci. Wnętrza, w jakim będziemy urządzać najmodniejsze w tym roku salony, będą inspirowane kulturą etniczną. Znajdziemy w nich więc folklor, a także kolory ziemi przełamane ognistą czerwienią.

Jak najmodniej urządzić salon

Salon to miejsce, w którym spędzać będziemy – poza sypialnią – najwięcej czasu. Należy więc zadbać o to, by aranżacja salonu poszła zgodnie z naszymi przewidywaniami, i aby urządzić go możliwie jak najmodniej – by czuć się w nim dobrze, a przy okazji z dumą zapraszać gości na popołudniowe herbatki.

W 2017 roku przypomnimy sobie, jak dobrze jest otaczać się naturalnymi materiałami w swoim domu. Na naszych kanapach zagoszczą kolorowe, ręcznie szyte narzuty, a na ścianach wisiały będą kolorowe makatki i kilimy. Będziemy w dekorowaniu wnętrza inspirować się dalekimi kulturami – Azją, Bliskim Wschodem, Afryką. Pojawią się wiklinowe meble i plecione kolorowe dywaniki.

Jak modnie urządzić już urządzony salon?

Jeśli niedawno wymienialiśmy w swoim salonie wszystkie meble, kolory ścian i dodatki na te w stylu skandynawskim, spokojne, stateczne i gładkie – szalenie modne w poprzednich sezonach – wówczas również możemy przearanżować swój salon, by podążał za najnowszymi trendami.

Nie wymaga to wiele wysiłku – wystarczy dokupić dywanik w kolorowe pasy i położyć na gołych dotychczas panelach, uszyć lub kupić zdobne kilimy na ścianę, a na gładką modernistyczną kanapę rzucić kilka wzorzystych poduszek – tak niewielkim nakładem finansowym możemy totalnie zmienić wystrój salonu!

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recent Posts